Hotel

Witamy w Hotelu STAL

Atrakcyjne ceny, dogodna lokalizacja, strzeżony parking, nowocześnie i przytulnie zaaranżowane wnętrza oraz wysoka jakość i różnorodność świadczonych usług, to najważniejsze atuty naszego Hotelu. Zapraszamy.

Doświadczenie i Tradycja

434 904

Ilość przyjętych gościl

1260

Miesięcznie wypoczętych klientów

150

Znani w hotelu VIP

30

Zespołów sportowych w hotelu

430 000

Gości w restauracji

5500

Wykonanych zabiegów rehabilitacyjnych

0 zł Hotel STAL_jasny_www jp

Hotel STAL oddaje do dyspozycji swoich Gości 130 miejsc noclegowych w 75 pokojach jedno,- i dwuosobowych oraz apartamentach, w tym typu „ studio „ z aneksami kuchennymi, a także dziewięć nowocześnie wyposażonych lokali mieszkalnych, przeznaczonych dla Gości planujących dłuższy pobyt. Hotel posiada 1 apartament przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, a budynek hotelu i jego wnętrza pozbawione są barier architektonicznych.

Hotel STAL stwarza swoim gościom warunki do wypoczynku, relaksu i do pracy. Utrzymanie kondycji fizycznej oraz poprawę samopoczucia gwarantują gabinety odnowy biologicznej z siłownią, fitness i sauną, oraz pracownie fizjoterapeutyczne z szerokim wachlarzem zabiegów rehabilitacyjnych. Hotel świadczy usługi konferencyjne w oparciu o dwie sale przeznaczone do przeprowadzania seminariów, spotkań biznesowych i prywatnych.

Hotel STAL zapewnia swoim Gościom wyżywienie w Restauracji STAL, serwującej znakomite potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Swoim Gościom Hotel umożliwia przechowywanie bagaży i rzeczy wartościowych. Oferuje również miejsca na parkingu strzeżonym dla 80 pojazdów. Na miejscu można skorzystać z usług Salonu Fryzjerskiego ”Ania”.

Hotel STAL gwarantuje swoim Gościom domową atmosferę, miłą obsługę, wygodę i bezpieczeństwo.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.