Księga Gości

page
Kasia Kowalska

26 listopada, naszym Gościem była Kasia Kowalska, która od 25 listopada wraz z zespołem jest w trasie koncertowej.

Serdeczne podziękowania dla Pracowników Hotelu STAL

Kasia Kowalska26.11.2015
Ryszard Rynkowski

Dziękuję serdecznie za uprzejmość i gościnność.
To był bardzo miły pobyt. Do zobaczenia.

Ryszard Rynkowski24.11.2014
Agnieszka Chylińska

Serdecznie pozdrawiam AC.

Agnieszka Chylińska03.05.2015
Tomasz Stańko

17 maja naszym gościem był światowej sławy kompozytor i muzyk, Tomasz Stańko. Słynny jazzman grał w stalowowolskim MDK. Koncert promował jego nowy album zatytułowany „Wisława”, inspirowany poezją i dedykowany Wisławie Szymborskiej. Było dla nas wielkim zaszczytem gościć artystę tego formatu.

Tomasz Stańko17.05.2016
Chór Aleksandrowa

Hotel Stal był ostatnim miejscem, gdzie po długiej trasie koncertowej zatrzymał się uznawany za  jeden z najlepszych chórów męskich na całym świecie – Chór Aleksandrowa z Moskwy.

Założony w 1928 roku przez bardzo utalentowanego profesora moskiewskiego konserwatorium, kompozytora i dyrygenta – Aleksandra Wasilijewicza  Aleksandrowa. Dziś chór liczy 168 osób (orkiestra, soliści oraz grupa baletowa).
W czasie pobytu w Polsce chór dał koncerty w  21 miastach m.in. w Warszawie, Lublinie,  Krakowie, Rzeszowie, Katowicach, Bydgoszczy, Szczecinie,  Gdańsku, Poznaniu oraz Stalowej Woli.

Ich występy wszędzie  budzą  podziw i wielkie emocje. Tak też było i na koncercie w Stalowej Woli.
Dla nas pracowników hotelu najbardziej zaskakujące były skromność  i  uśmiech na twarzach wszystkich  członków rosyjskiego chóru. Było nam bardzo miło gościć ich w naszym hotelu.

Dziękujemy również organizatorom  trasy koncertowej  Chóru Aleksandrowa – Europejskiej Agencji Reklamowej, której właścicielem jest Piotr  Skulski  za profesjonalną organizację i  pomoc.

Chór Aleksandrowa20.01.2016
Marek Torzewski

6 września odbyła się w naszym hotelu konferencja prasowa znakomitego polskiego tenora Marka Torzewskiego.

Jego wizyta związana była z organizowanym przez Miejski Dom Kultury finałowym koncertem XX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego w Stalowej Woli. Gościem naszym była również Barbara Torzewska-aktorka, która podczas występu męża recytowała poezję poświęconą Chopinowi.

Marek TorzewskiTenor